Благодійний різдвяний ярмарок

IMG_4344  21 грудня у коледжі пройшов Благодійний різдвяний ярмарок. На зібрані кошти будуть придбані подарунки дітям-сиротам та інвалідам із Дніпрянського психоневрологічного  інтернату.

Акція “Милосердя” у коледжі  розпочинається задовго до різдвяних свят, кілька тижнів іде клопітка робота для того, щоб користь від її проведення була якомога більшою. Кожен з учасників задає собі запитання: “ Як ми можемо допомогти дітям-сиротам, дітям-інвалідам?”. Студентська рада коледжу щорічно організує збір пожертв:  одяг, взуття, книги, шкільне приладдя, засоби гігієни, ігри, забавки, спортивний інвентар та ін. для передачі дітям-сиротам, дітям переселенців із зони АТО, у фонд Червоного Хреста. Щороку, уже десяток років поспіль, студенти та викладачі коледжу збирають кошти для придбання подарунків дітям з Дніпрянського інтернату.

На благодійному ярмарку було зібрано 1521 гривню. За ці гроші представники студентської ради придбають та передадуть вихованцям Дніпрянського інтернату різдвяні подарунки. IMG_4357IMG_4383

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.