День відкритих дверей

 28 квітня уDSC_0064У коледжі відбувся черговий День відкритих дверей. На майбутніх абітурієнтів чекали тематичні майданчики, майстер-класи, екскурсія по коледжу. Під час відвідування коледжу майбутні вчителі та вихователі могли не тільки подивитися,  а й узяти участь у роботі тематичних майданчиків: намалювати малюнок на СМАРТ-дошці, виконати логопедичні вправи, поговорити англійською, виконати тестові завдання, вправи на тренажерах тощо. На закінчення на запитання батьків та майбутніх студентів дали вичерпні відповіді заступник директора з навчальної роботи, завідувачі відділеннями, відповідальний секретар приймальної комісії.

DSC_0049 DSC_0047

Концерт для наших гостей

DSC_9913 DSC_9956 DSC_997527 квітня у коледжі відбулося засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області. Після плідної роботи на присутніх чекав концерт, підготований силами самодіяльних колективів коледжу. На згадку про коледж директор Маргарита Климович вручила всім присутнім 3Dкарту Херсонської області, виготовлену членами Зразкового гуртка “Умілі руки”. Наші гості завзято аплодували і українським пісням, і пісням, виконаним на англійській мові учасниками Зразкової вокальної студії “Колорит”, шоу-групи “Gold”. Подарував хвилини насолоди й Зразковий хор “Мелодика”. Бурхливі аплодисменти викликав український танок “Плескач”. І це не спеціально підготовані до заходу номери, адже жоден захід у коледжі не відбувається без участі цих колективів.
Директор коледжу Маргарита Климович  не тільки подякувала керівникам колективів за прекрасну роботу, але й сама отримала від них подяку за постійну допомогу та піклування. Ми впевнені, що й наші гості також залишилися задоволені побаченим!

Чекаємо на абітурієнтів!

       IMG_3489 IMG_3463  27 квітня в Бериславі відбувся міжрайонний  Ярмарок сезонних вакансій Цей щорічний захід організовується обласною службою зайнятості.
У роботі Ярмарку взяли участь керівник апарату Херсонської обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський,  директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов, голова Бериславської районної державної адміністрації Олександр Гомон, інші посадові особи. На захід прибув і начальник обласного управління освіти, науки та молоді Євген Криницький.  Бериславські  педагогічний коледж представив спеціальності, які можливо у нас здобути.
             Завідувачі відділенням “Початкова освіта” Соколкова О.В. та “Дошкільна освіта” Маловічко М.С., відповідальний секретар приймальної комісії Гладка Ю.В. надавали детальні роз’яснення усім бажаючим, а студенти Тригуб О. та Бондар К. розповідали майбутнім абітурієнтам про студентське життя.

День Патріота у коледжі

IMG_2207 IMG_2226 - копияУ коледжі 27 квітня  пройшов День Патріота. Протягом дня усі присутні могли прикрасити себе українською символікою, адже наші майстри боді-арту працювали увесь день. Відкрила День Патріота директор коледжу Маргарита Климович. До проведення акції долучилися і наші гості – директори ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Херсонської області. Спасибі Маргариті Володимирівні за цю чудову ідею. А ще цього дня на студентів чекала урочиста лінійка, нова експозиція у музеї коледжу, флеш-моб “Розкажи про героя в родині”, інтерв’ю для  чергових Новин коледжу

Працює експозиція у музейному комплексі

IMG_3515 IMG_3519Протягом Тижня до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території музейного комплексу коледжу працює виставка “Реліквії минулої війни”, на якій представлені не тільки експонати музею коледжу, а й родинні реліквії часів війни наших студентів та викладачів. Поряд організовано експозицію “Пам’ятаємо. Перемагаємо”, де представлені  експонати з зони АТО. Запрошуємо всіх не тільки відвідати виставку, а й долучатися до неї!

Тиждень до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги

AmoU0rrSUdo L7OphQar3W0У коледжі урочистою лінійкою відкрився Тиждень до Дня  пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На лінійці згадали історію подвигу українського народу, його славних синів і доньок, яку не можна забувати, адже без минулого немає майбутнього. Юнацький ансамбль виконав пісню, яка стала виразником почуттів усіх присутніх: “Нам є, що захищати, нам є, що берегти!”.

Готуємося до проведення виховних годин

      01-vstupfУ рамках проведення у коледжі Тижня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у навчальних групах пройдуть тематичні виховні години. Для їх підготовки та проведення рекомендуємо користуватися матеріалами Українського інституту національної пам’яті за посиланнями

Переглянути

Переглянути

Переглянути

Свято Великодня у коледжі

         DSC_948818 квітня у коледжі відбулося святкування Великодня. Всі навчальні групи не тільки приготували Великодні листівки у формі пасхальних яєць, виготовили писанки з використанням різноманітних технік,  а й взяли участь у святі, ідею якого підказала директор коледжу Маргарита Климович. Continue reading