“Воїни духу”

IMG_1471Сьогодні у коледжі відбувся перегляд  фільму- документу, фільму-хроніки «ВОЇНИ ДУХУ». Ми побачили обличчя справжніх героїв, їх бойові будні та подвиги.  Як підірвали новий термінал Донецького аеропорту. Як воїни виходили з підірваного ворогом терміналу. Як рятували поранених побратимів. Як обороняли метеостанцію, через яку могли прорватися до своїх захисники ДАПу. Як виживали, помирали й повертались з полону. Як залишились людяними і незламними у доленосній ситуації. Фільм «ВОЇНИ ДУХУ» – це правда неоголошеної гібридної війни, розказана вустами воїнів, які вижили в епіцентрі вибуху, рятували побратимів, закривали очі загиблим братам, побували у катівні полону, повернулися і живуть серед нас.
Слава їм,  а загиблим – вічна пам’ять.
Разом зі студентами фільм переглянули наші гості – бійці та командири 406 -ї окремої артилерійської бригади.

Акція “Разом переможемо” продовжується

IMG_1488У День Героїв Небесної Сотні у рамках безстрокової благодійної акції  “Разом переможемо” у коледжі пройшов благодійний ярмарок по збору коштів для наших славних захисників. І ось сьогодні вони завітали до нашого коледжу. На зустріч зі студентами пробули представники 406 окремої артилерійської бригади – командир батареї старший лейтенант Косенко О.О., заступник командира батареї по роботі з особовим складом старший лейтенант Островський К.В., командир взводу молодший сержант Іксар Є.О., санінструктор батареї старший матрос Безродна Є.Г. Студенти радо вітали гостей, уважно IMG_1500 слухали їх розповіді, щиро дякували їм за відданість своїй справі та Україні. Наостанок зустрічі директор коледжу Маргарита Климович передала нашим захисникам зібрані кошти. А представники студентської ради подарували квіти та солодощі справжній берегині – санінструктору Єлизаветі. Ця зустріч глибоко западе у серця студентів, адже вони спілкувалися зі справжніми людьми, тими, хто захищає нашу державу, наше вільне та незалежне щасливе майбутнє.

До Дня рідної мови

IMG_1340На якій не розмовляв би мові,
Але рідною найбільше дорожи.
Бо у домі, де чекають всі з любов’ю,
Ти привітне слово кожному скажи.

 

21 лютого в коледжі проведено святкову лінійку до Дня рідної мови. Викладач іноземної філології Кайдаш Ж.С. та викладач української філології Малова І.О. разом зі студентами 123 групи нагадали про те, що українська мова світом визнана за одну з наймилозвучніших мов. Тисячі українських пісень чарують серця людей своєю красою та неповторністю. Ведучими проведено інтерактивну гру на перевірку знань з історії рідної мови. Бо саме завдяки їй ми об’єдналися в один народ, в одну націю!

IMG_1335Заступником директора з методичної роботи Деменніковою Т.В. вручено грамоти студентам Литвин Тетяні та Грицаєнко Владиславі, які взяли участь у другому етапі сьомої Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури серед студентів ВПНЗ І рівня акредитації Південного регіону України. Литвин Тетяна (133 група) посіла ІІ місце (індивідуальне), ІІІ місце(командне) серед 11 педагогічних коледжів. Вручено грамоту також Грицаєнко Владиславі (122 група) за внесок у перемогу команди коледжу!
Молодці! Так тримати! Подальших успіхів!

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

X1trLLi6DfUВ Україні сьогодні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Він відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Саме в ці дні три роки тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло

свого піку. Студенти коледжу разом з IMG_1171викладачами взяли участь в урочистій лінійці-реквіємі у коледжі, районних заходах з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні. Також у  коледжі у рамках постійно діючої волонтерської акції “Разом переможемо”  відбувся благодійний ярмарок по збору коштів для бійців  406-й ОАБ. Було зібрано майже півтори тисячі гривень. На ці кошти разом з медичною сестрою 406 -ї ОАБ студентська рада закупить ліки для наших захисників.

Continue reading

День вшанува́ння уча́сників бойови́х дій на терито́рії інших держав

TdVceGdMUh8День вшанува́ння уча́сників бойови́х дій на терито́рії інших держав встановлено в Україні «… На підтримку ініціативи громадських організацій та з метою вшанування громадян України, які виконували військовий обов’язок на території інших держав…» згідно з Указом Президента України «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» від 11 лютого 2004 р. №180/2004. До того 15 лютого неофіційно відзначалося як річниця завершення виведення радянських військ з Афганістану в 1989 р. У цей день у коледжі працювала лекційна група  історико-краєзнавчого клубу “Феміда”, студенти коледжу взяли участь у покладанні квітів до меморіалу воїнам-інтернаціоналістам під час районного  мітингу.

Хто зверху? День Валентина у коледжі

    WsBBV6z7O6g День Святого Валентина в нашому коледжі закінчився на динамічній та веселій ноті. Гарний настрій подарувало викладачам та студентам святково-розважальне шоу “Хто зверху?”. В запеклій боротьбі зійшлися  команди хлопців та дівчат. Між ними відбувалася справжня “війна” за перемогу. Глядацький зал теж розділився на два фронти: хлопці та дівчата. Кожен активно вболівав за свою команду. Їх підтримка була потрібна учасникам. Але перемогу здобула  команда  хлопців. Ми вітаємо їх з перемогою. Усі учасники шоу отримали подарунки, а команда переможців – великий торт, яким вони поділилися з усіма учасниками! Музичну перерву для гравців та залу організувала зразкова вокальна студія “Колорит” з піснею “Цвіте калина”.

Continue reading

Бій під Крутами

9294ac3-kr-muzБитва під Крутами – один із важливих сюжетів сучасної української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова історична подія. Події битви під Крутами є історичним образом, що має важливе значення для української колективної пам’яті та української ідентичності. Саме тому 29 січня у коледжі працювала лекційна група історико-краєзнавчого клубу “Феміда”, яка нагадала студентам, що  герої Крут померли, щоб ми жили.

 

“ВОЇНИ ДУХУ”. Показ стрічки у коледжі!

завантаження“ВОЇНИ ДУХУ”: ФІЛЬМ ПРО ОСТАННІ 5 ДНІВ ОБОРОНИ ДОНЕЦЬКОГО АЕРОПОРТУ. Демонстрація фільму відбудеться у коледжі 23 лютого у рамках відзначення Дня Героїв Небесної Сотні.  Запрошуються усі бажаючі. Трейлер можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?=AtzvMC4khpY