Розпочинаємо благодійну акцію «Миколай про тебе не забуде!»

nikolaj3   19 грудня православні люди всього світу святкують день святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.  В пам’ять про милосердя святого Миколая, цього дня відзначається Міжнародний день допомоги бідним. У коледжі  щороку проходить благодійна акція «Миколай про тебе не забуде!» для дітей Дніпрянського психоневрологічного інтернату. Тож 19 грудня у кабінеті студентської ради починає свою діяльність «Фабрика святого Миколая», куди студенти та викладачі приносять подарунки та пожертви для сиріт.

Continue reading

Інструктаж з безпеки життєдіяльності на Новорічні свята та канікулярний період

img25 До початку канікул у всіх навчальних групах проводимо інструктажі з безпеки життєдіяльності зі студентами. На яких вимогах із безпеки зауважити  під час проведення первинного інструктажу, можна переглянути за посиланням. Також перед канікулами проводимо профілактичні бесіди про шкоду від вживання алкоголю, тютюнопаління, імовірні наслідки тривалого перебування за комп’ютером. Факт проведення первинного інструктажу класний керівник засвідчує у журналі реєстрації інструктажів з безпеки життєдіяльності.

Джерело: http://www.pedrada.com.ua/article/295-qqq-16-m12-14-12-2016-vimogi-bezpeki-dlya-uchnv-pd-chas-kankul-u-navchalnomu-zaklad

.

 

Розширене засідання культурно-масової комісії студентської ради

iBuSFY37uuU (Копировать)У переддень Новорічних свят у коледжі відбулося розширене засідання культурно-масової комісії студентської ради. На засідання були запрошені представники культурно-масових секторів навчальних груп, класні керівники, адміністрація коледжу. Розглядалося питання організації та проведення циклу Новорічних свят, прикрашення коледжу та навчальних груп до свят, підготовки до новорічного концерту. Директор коледжу Маргарита Климович висловила впевненість у тому, що  усі студенти коледжу креативні, талановиті та активні, тому зможуть створити  у коледжі атмосферу свята. Запропонувала організувати роботу відкритої новорічної майстерні та обладнати її так, щоб кожен студент міг відвідати майстер-клас і своїми руками створитии маленьке диво – новорічну прикрасу чи вітальну  листівку. Президент студентського колективу Свалов Володимир повідомив присутніх, що конкурс прикрашення  навчальних аудиторій до свят відбудеться 16 грудня о 15.00.

JqKgirgeoZM (Копировать) qI48szwj73M (Копировать)

У коледжі розпочався Місячник правового виховання

        17207268     На виконання Указів Президента України від 13.10.2015 року № 580 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020роки», «Про Національну програму правової освіти населення», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів  України  від 31.08.2016 № 627-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права», наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження плану заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права» від 30.09.2016 р. №1171,  Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р. № 1700-VII, Національної програми патріотичного виховання населення, формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства,  Програми патріотичного виховання студентів Бериславського педагогічного коледжу, з метою активізації роботи з правового навчання і виховання,  виховання політичної культури та  правосвідомості, навичок здорового способу життя, утвердження моральності та попередження проявів хабарництва та корупції, активізації роботи щодо формування у студентської молоді правової культури та ціннісного ставлення до себе й до інших, вироблення навичок відповідальної поведінки на основі сформованості превентивного світогляду, здатності супротиву до негативних впливів соціального середовища у коледжі розпочався  Місячник правового виховання, який буде проходити з 05.12 по 28.12.2016 року.

План проведення  Місячника можна переглянути за посиланням   ПЕРЕГЛЯНУТИ

“Єдиних духом справи єднають!” Як це було…

Початок (Копировать)“Досвід участі у цьому семінарі для нас неоціненний, ми зможемо використати його не тільки навчаючись у коледжі, а й у своїй майбутній професійній діяльності. Сподіваємося, що заходів такого рівня в Україні стане більше,  і ми зможемо обмінюватися своїм досвідом частіше та створювати нові проекти для реалізації патріотичної спрямованості у освітньо-виховній роботі. Ще раз хочеться подякувати всім, причетним до нашої участі у заході –  Маргариті Володимирівні Климович, Євгену Анатолійовичу Криницькому. І окремо – щедрій Чернігівській землі, де живуть і працюють справжні патріоти України”. 
                                                                                             Корчагін І.В., Свалов В., Дементєєва В.
Continue reading

Прикрашаємо коледж до свят!

                                                                                      Незабаром – Новорічні свята. Тож до них треба добре під15380828_354132181608105_7690128004671289737_nготуватися: прикрасити аудиторії та приміщення коледжу, оновити групові куточки. 16 грудня студентська рада коледжу проведе конкурс- огляд на кращу аудиторію. Не втрачаємо часу! Фантазуємо та перемагаємо!

Єднання єдиних духом

15350523_1167337146649085_3883597744791567224_n08-10 грудня 2016 року в місті Чернігові відбудеться ініційований Міністерством молоді та спорту України спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Всеукраїнський семінар-тренінг, спрямований на формування патріотичної свідомості молоді  “Єдиних духом справи єднають”. Метою семінару-тренінгу є формування громадянської позиції і національно-патріотичного виховання молоді. За ініціативи директора коледжу Маргарити Климович  наші активні члени студради теж взяли участь у цьому заході. Коледж презентують президент студентського колективу Свалов Володимир, голова культурно – просвітницької комісії студентської ради Дементєєва Вікторія, а також  тьютор студентського самоврядування Ігор Корчагін. Сподіваємося, що семінар буде для нас корисним!

Військово-спортивні змагання до Дня Збройних Сил України

q5J0OoMlAT8 v9AUhhtpfB8

6 грудня на честь Дня Збройних Сил України у коледжі відбулися військово-спортивні змагання. У чесному двобої зустрілися команда студентів та команда викладачів. Змагання були запеклими, але перемогла дружба…