Студенти коледжу на сцені РБК

-FQE_J_J-00

    Колектив нашого коледжу взяв участь у відзначенні Дня Гідності та Свободи у Бериславському Районному будинку культури. Глядачі щиро аплодували авторській пісні Ігоря Корчагіна “Україна в огні”, яку він написав у дні Майдану. Гучними оплесками був нагороджений  виступ Зразкової вокальної студії “Колорит” з піснею “Україна – це Європа”.

«Люби і знай мистецтво рідної країни». Мистецтвознавчий квест

                                                                                        4 листопада 2016 року в коледжі  відбувся квест на тему «Люби і знай мистецтво рідної pxfdch1puogкраїни».
Позакласний захід пройшов за участю студентів четвертих курсів, які мали можливість закріпити знання про різні види мистецтва рідної Батьківщини, про її культурні традиції, розвинути пам’ять, увагу, фантазію, творчу уяву, а також проявити дружність та згуртованість. На кожному етапі квесту  гравців чекали  викладачі зі складними завданнями. Continue reading

Голодомор не зламав

golodomor_ne_zlamav_1_0   Шановні класні керівники! Довідкова інформація знадобиться вам для підготовки виховних заходів у навчальних групах.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Continue reading

День пам’яті жертв Голодомору

00PN6LK2x3gУ 2016 році День пам’яті жертв Голодомору припадає на 26 листопада. На урочистій лінійці-реквіємі, що пройшла у коледжі 25 листопада, присутні не могли стримати сліз від хроніки трагедії рідного народу, яка розгорнулася перед їх очима. Завтра кожен зі студентів о 16.00 візьме участь у  загальнонаціональній хвилині мовчання, після якої по всій Україні відбувається акція «Запали свічку пам’яті», всі охочі несуть свічки до пам’ятників жертвам Голодомору. Також, ми сподіваємося, у кожному вікні міст та сіл України запалають свічки у пам’ять невинно загублених дітей, жінок, чоловіків, що у ті далекі роки стали заручниками імперської політики.

Continue reading

Експозиція “Хроніка АТО Бериславщини”

jMrameZXyi0    24 листопада, в рамках відзначення Дня Гідності та Свободи, відбулася  тематична пересувна виставка Бериславського історичного музею “Хроніка АТО Берислвщини”. Працівник музею Дробот Н.А. познайомила студентів з учасниками АТО з Бериславщини, розповіла про гідну та мужню поведінку наших земляків на Майдані та під час захисту територіальної цілісності України. Студенти побачили на власні очі страшні “експонати” гібридної війни та прийняли патріотичне рішення: ми і надалі будемо допомагати нашим землякам,  які відстоюють нашу Батьківщину та мирне небо у нас над головами.

Робота лекційної групи

Gl4osl5k6Q421 листопада робота лекційної групи студентського товариства  “Пошук” та членів гуртка “Феміда” була присвячена подіям, які викликали до життя Указ Президента України від 13 листопада 2014 року:  з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, установити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада.

Лінійка до Дня Гідності та свободи

IMG_9372 “Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи”, – такими словами у коледжі розпочалася лінійка, присвячена відзначенню Дня Гідності та Свободи.

Continue reading

Екскурсія до краєзнавчого музею

        4Sq2E0ap65A 19 листопада, в рамках відзначення Дня Гідності та Свободи, відбулася  екскурсія студентів коледжу  до Херсонського краєзнавчого музею з переглядом тематичної експозиції “Україна. Поступ свободи”, “АТО. Хроніка війни”. Усі учасники були вражені побаченим. Крім перегляду тематичної експозиції студенти також багато дізналися про природу, історію, побут людей рідного краю.

pmYsdsS1XQA   Цього ж дня студенти переглянули експозицію Херсонського художнього музею імені О.Шовкуненка. Усі враження вони зможуть викласти у своїх творчих проектах за матеріалами екскурсії.