Благодійні кошти передано!

     IMG_2757 28 жовтня до коледжу завітав довгоочікуваний гість, представник наших славниї воїнів, для яких ми збирали кошти  на медикаменти під час благодійного ярмарку.  Це Олександр Синельников, випускник медколеджу 2015 року. Він 11 місяців на службі. Спочатку служив у Державній прикордонній службі, а зараз – у 52 мотопіхотній бригаді протитанкового артилерійського дивізіону в/ч ПП 4533. Ми передали Саші 1580 грн 10коп. Continue reading

Відбулися дебати

          IMG_2681 27 жовтня у коледжі пройшли дебати кандидатів у президенти студентського колективу коледжу. Було дуже цікаво та весело. Кандидати представляли свої програми, потім їм ставили запитання ведучі, які ретельно і професійно проаналізували ці програми. Адже ведучими дебатів були діючий президент студентського колективу Ірина Чирка та куратор студентського самоврядування Ігор Корчагін. Потім у режимі “вільний мікрофон” запитання ставили присутні – електорат, якому належить зробити правильний вибір. Ми куємо лідерів майбутнього! 

Continue reading

«Неси добро кожному!»

112 жовтня в актовій залі коледжу пройшла відкрита виховна година «Неси добро кожному!»
Назва сама говорить про себе. Кожен переконався, що виявляти турботу і творити добро треба починати з себе. Адже поруч живе багато людей, котрі потребують нашої допомоги і підтримки.
Людяність, милосердя, добро. Такі знайомі нам ці слова. Усе частіше ми говоримо про них, а чи кожна душа відкрита для добра? Це з’ясовували студенти 222 групи разом з класним керівником Шабановою Т.В., які підготували свято. Continue reading

Конкурс графіті “Малюю Україну”

m0JzpRC9y80 (Копировать)21 жовтня у коледжі пройшов конкурс графіті “Малюю Україну”. Студенти не тільки малювали, а й захищали свої зображення: лунали вірші, пісні, щирі зізнання у любові до рідної землі. Студенти 142 групи зобразили маленьку українку, що молить Бога за свою землю. 112 група намалювала традиційний український візерунок – оберіг, 111 група створила велику картину, 143  назвала свій витвір “Серце України”, а 131 група виконала Гімн, який підхопили усі присутні.

Continue reading

Фолькльорна дискотека

 IMG_2289 (Копировать)20 жовтня у коледжі відбулося подвійне свято – фолькльорна дискотека  – вечір української пісні “Non stop Ukraine” та нагородження переможців обласних легкоатлетичних змагань. Директор коледжу  Маргарита Климович під гучні оплески залу привітала команду дівчаток, які зайняли І місце,  та команду хлопців, що вибороли ІІІ місце у загальнокомандному заліку. Оплески залу та подяка директора прозвучали також і в адресу тренера команди Кондратьєвої Ольги та керівника фізичного виховання Сергія Рожка. А потім розпочалося справжнє свято української музики та танцю! Continue reading

«Національна самоідентичність: британці,американці, українці». Інтегрована виховна година

2   18.10.2016 у стінах коледжу була проведена інтегрована виховна година «Національна самоідентичність: британці, американці, українці».

Студенти 2 – 4 курів підготували корисну інформацію про країни: загальну характеристику, характер народів, спосіб життя, традиції та їжу. З залом був проведений інтерактив, під час якого студенти отримували «традиційні» медалі «Smart Student».

Continue reading

Відкрита виховна година – флешмоб «Моя маленька Батьківщина»

      FT_L9FyMYd0  У кожної людини на землі є місце, де вона відчуває себе спокійною і захищеною.Це – місце, де вона народилася. 19 жовтня студенти 142 групи та класний керівник Манюк Г.М. запросили студентів 1-3 курсів коледжу на відкриту виховну годину – флешмоб «Моя маленька Батьківщина».

Continue reading