Вітаємо людей поважного віку

IMG_9986 У цей святковий, щедро напоєний теплом осінній  день до коледжу завітали не тільки ветерани педагогічної праці, а й мешканці міста Берислава поважного віку, бо на захід, що проводився студентами на прохання громадської організації “Діти війни” та Територіального центру соціального обслуговування, запрошувалися усі бажаючі. Студенти з натхненням готували це свято,  бо хотіли віддати свою  шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях. Адже першого жовтня весь світ IMG_9744відзначає Міжнародний день ветерана, а Україна – День людей похилого віку.

 Гостям продемострували виставки виробів декоративно-ужиткового мистецтва, образотворчого мистецтва та майстер-клас з виготовлення ляльки – мотанки. Всі бажаючі могли зайти до музею та послухати лекцію з історії коледжу про наших ветеранів педагогічної праці “Ви – наша гордість і слова”. На присутніх чекав великий святковий концерт, після якого у всіх навчальних гIMG_9754рупах пройшли класні години у інтерактивній формі за участю наших гостей. Девізом концерту стали слова директора коледжу Маргарити Климович: “Любов від віку не залежить, вона природний стан душі”. Вразили глядачів різножанрові таланти ветерана педагогічної праці Маринко Віри
Євстахіївни: вірші та гуморески, акапельна пісня у її виконанні були неперевершеними та зворушливими! Привітали присутніх і  посадові особи – начальник територіального центру Людмила Бібік, начальник Пенсійного фонду України у Бериславському районі Ірина Литовченко, в.о. начальника управління соціального захисту БРДА Юлія Шпитальна. А промова Кравцової Лілії Василівни –  голови районної організації “Діти війни”  – викликала неабиякий інтерес у гостей та студентів!

Continue reading

День дошкілля: “Маленькі патріоти незалежної України”

         14463005_2110965762462152_4877351140232746773_nВсеукраїнський день дошкілля святкується в Україні в останню неділю вересня. Нормативним підґрунтям свята є постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюція І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти. Цей день відзначається задля підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, визначення та об’єднання потенціалу дошкільної освіти різних регіонів України, яка стала обов’язковою з 2010 року.

Continue reading

Трагедія Бабиного Яру

    im578xAny-Bab_3         29 вересня минають 75 роковини трагедії, що сталася у Бабиному Яру. У 1941-1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів євреїв та ромів, радянських військовополонених, в’язнів Сирецького концтабору, підпільників, 621 членів ОУН, серед них відомої поетеси Олени Теліги, душевнохворих, заручників. 12 серпня 2015 року президент Петро Порошенко підписав указ “Про заходи у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру”. На виконання цього указу у коледжі пройде робота лекційної групи “Чому українцям варто пам’ятати про трагедію Бабиного Яру”, а також цикл виховних годин з даної тематики.  

Continue reading

Стартує Тиждень професійної майстерності

           IMG_9684  Згідно  плану роботи Бериславського педагогічного коледжу на 2016 – 2017 навчальний рік, з урахуванням звернень Територіального центру соціального обслуговування Бериславської районної ради (лист від 19.09.2016 №01-19/01-248/16) та президії Бериславської районної громадської організації «Діти війни» (лист від 15.09.2016 року №21),  з метою організованого відзначення професійного свята – Дня працівників освіти та Дня людей похилого віку в рамках тематичного тижня професійної майстерності «Ми – вчителі та вихователі», вшанування ветеранів педагогічної праці, підвищення суспільної значимості професії вчителя, виховання любові до обраної професії у студентів у коледжі стартує Тиждень педагогічної майстерності «Ми – майбутні вчителі та вихователі», що буде проходити  з 26.09.2016 року по 30.10.2016 року.
   IMG_9672    Відкрився Тиждень урочистою лінійкою, на якій директор коледжу Маргарита Климович привітала викладачів, студентів зі святом і наголосила на  вічній місії вчителя та вихователя – учити любові.
         Студентська рада оприлюднила план заходів тижня (переглянути)

Стартує фестиваль до ювілею І.Я. Франка

14355660_332370000444473_1427369791661245140_n     У 2016 році вся прогресивна громадськість не тільки України, а й світу, відзначає два знаменні ювілеї, пов’язані з життям Івана Франка: 28 травня виповнилося 100 років з дня його смерті,  а в серпні – 160 років від дня народження.

У коледжі пройде ціла низка заходів до знаменних дат.

ПРИЄДНУЙМОСЯ УСІ!

Свято чистоти й порядку

nzUg1ILRCwI – Добрий день, вам , добрі люди! Сьогодні до нас прислухайтесь! Завтра – пізно буде! – саме такими словами агітбригада екологів розпочала лінійку, присвячену початку загальноколеджної акції “Я – господар коледжу”. Девізом акції стали слова: Я вірю, знаю, що ми зможем, усі ми разом- я і ви – урятувати Україну від екологічної біди.        У рамках акції планується як проведення традиційних заходів – щотижневих “чистих четвергів”, ліквідації стихійних сміттєзвалищ поблизу території коледжу, висадки та догляду за деревами, збереження майна, підтримання чистоти та порядку у навчальних аудиторіях,  так і нових, а саме: проведення флешмобу до Всесвітнього дня захисту тварин, он-лайн журналу до Міжнародного дня захисту озонового шару тощо.

           У цей день студенти гарно попрацювали, щоб територія рідного коледжу прямо “сяяла” чистотою – вони ж його господарі! Continue reading

Старт виборчої кампанії

AphcVK1Vpd015 вересня у всьому світі відзначається Міжнародний день демократії. Слово «демократія» у сучасній Україні дуже популярне. Коледж – це теж демократична мікродержава. Студентське самоврядування в ньому побудоване на принципі демократії. Це знаходить свій вияв, перш за все, у виборах президента студентського колективу, які проходять шляхом таємного голосування, де кожен студент та представник колективу викладачів має право висловити свою думку. Тому саме у Міжнародний день демократії студрада оголошує старт виборчої кампанії президента студентського колективу коледжу. Вибори в коледжі відповідають законодавству України. Слідкувати за перебігом виборчої кампанії можна буде у куточку виборця, на сайті коледжу та стенді студентського самоврядування. Continue reading

Перший урок з Україною в серці!

На виконання IMG_7679Указу Президента України “Про відзначення 25-ї річниці незалежності України” від 3 грудня 2015 року № 675,  Перший урок  2016/2017 навчального року був присвячений відзначенню цієї знаменної дати.  “Щоб у серці жила Україна”, “Від проголошення незалежності до нової України”, “Пишаюся тобою, Україна” … Теми уроків звучали по-різному, але були об’єднані спільною метою-ознайомити студентів з основними історичними подіями становлення державності України; формувати відчуття приналежності до України, почуття патріотизму та національної свідомості, активної громадянської позиції; життєві, соціальні, громадянські компетентності,  героїко – патріотичну активну позицію шляхом вивчення історії держави, її національних і культурних традицій, формувати почуття особистої відповідальності за долю держави та народу; виховувати прагнення примножувати своєю працею здобутки українського народу.