Перший урок у 2016/2017 навчальному році

patriotychni_pisni.jpg.pagespeed.ce.8PwGjF_2C-

Традиційно новий навчальний рік розпочнеться з Першого уроку виховного спрямування. А оскільки у 2016 році в нашій країні відзначається 25-та річниця Незалежності, то і тематика Першого уроку присвячена саме цій даті.

Тема Першого уроку в 2016/2017 навчальному році «Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя незалежності України». 

При обранні теми, підготовці і проведенні уроку доцільно звернути увагу на питання історії українського державотворення, розвитку та зміцнення держави, історії державних символів України. Це може бути урок-роздум про історичну долю України, героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни, розмова з учнями про сьогодення і перспективи України.

Continue reading

Студенти Бериславського педагогічного коледжу приєдналися до патріотичного флешмобу «Єднаймось, молодь»

молодь23 червня 2016 року на базі Херсонського державного аграрного університету відбувся флешмоб на тему “Єднаймось, молодь” за участі студентів усіх вищих навчальних закладів Херсона та Берислава. До програми відкритого мікрофона “Разом ми – сила” також доєдналися управління освіти і науки ОДА, студентська рада при облдержадміністрації та студенти нашого коледжу Волошина Ілона, Гузій Дмитро, Ткаченко Єлизавета! Директор нашого коледжу Маргарита Климович, викладачі та студенти, що брали активну участь у благодійній акції для учасників АТО «Разом переможемо»,  були нагороджені Почесними листами управління освіти і науки.