Виставка писанок

WP_20160429_11_23_21_Pro (Копировать)У переддень Великодня студенти коледжу виготовили писанки та пасхальні сувеніри, які були представлені на веселій виставці. Вражали не тільки фантазія студентів, а й різноманітність технік виготовлення писанки, адже напередодні викладачі Лілянова І.А. та Барковська О.О. провели майстерклас з писанкарства.

Continue reading

До 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

7PPNutkZjDo26 квітня 2016 року виповнюється 30 років, як відбулася наймасштабніша техногенна катастрофа за весь час використання атомної енергетики – аварія на Чорнобильській атомній електростанції. До цієї дати у  коледжі пройшла лінійка-реквієм,  відбувся  у рамках кінолекторію перегляд фільму “Загублене місто” та зустріч з творчою групою. Також студенти коледжу взяли участь у поминальній панахиді за загиблими внаслідок Чорнобильської катастрофи та покладанні квітів до пам’ятного знаку на площі міста.

 

«Зробимо світ чистішим!» Результати проведення суботника

         23 квітня 2016 року всі студенти та працівники коледжу дружно і весело вийшли на суботник.

Під час проведення суботника було  висаджено 80 дерев і кущів, ліквідовано 2 стихійних сміттєзвалища на території Студентського парку, вивезено 3.4 кубометра сміття. Учасники суботника також побілили стовбури дерев та бордюри на території коледжу та прилеглій території. Continue reading

Підсумки проведення Тижня здоров’я — 2016

         21 квітня 2016 року відбулася лінійка, яка була присвячена підсумкам проведення Тижня здоров’я в коледжі . На лінійці директор Маргарита Климович спільно із керівником фізичного виховання Сергієм Рожкоузагальнили здобутки студентів під час проведення даного заходу. Усіх студентів, які стали переможцями у різних видах змагань директор нагородила Почесними грамотами й подяками.IMG_0864

«Зробимо світ чистішим!» Лінійка до Дня Землі та дня Довкілля

21 квітня урочистою лінійкою було відкрито святкування у коледжі Тижня Довкілля.IMG_0792

У плані проведення Тижня – прибирання території коледжу, Студентського парку, наведення порядку на території Меморіального комплексу «Жертвам фашизму», висадка дерев, кущів та квітів, ліквідація стихійного сміттєзвалища навпроти Військового кладовища м. Берислава.

Continue reading

Урочисте закриття акції “Разом переможемо”

     IMG_1756 (Копировать)25 квітня у коледжі відбулося урочисте закриття благодійної акції для воїнів АТО «Разом переможемо».     Акція продовжувалася протягом місяця. За цей час студенти коледжу  організували проведення пікетів по збору коштів на території м. Берислава, акцію «Купив собі – купи солдату» по збору засобів гігієни, благодійні ярмарки з продажу солодощів та виробів декоративно-ужиткового мистецтва. Остання ярмарка відбулася вранці 25 квітня, перед самим урочистим заходом. У ярмарці взяли участь і наші гості – студенти Новокаховського політехнічного коледжу.

Continue reading

Про відзначення 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод

  Ураховуюimg10чи важливу роль правозахисних громадських організацій та рухів у справі захисту прав людини, в успішному функціонуванні інститутів громадянського суспільства, розвитку демократичної правової держави, з метою гідного відзначення 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод, сприяння розвитку правозахисної громадської діяльності в Україні Президентом України Петром Порошенком було видано Указ про широке відзначення ювілею. Переглянути текст Указу

Тренінг для членів студентської ради “НІ – хабарництву!”

nZqjRMYGFts    14 квітня студенти  – члени клубу “Феміда” провели інформаційні хвилинки в навчальних групах на тему “Молодь проти корупції та хабарництва”.                                             А 15 квітня відбулося засідання  студентської ради, на якому спікери – члени клубу “Феміда” провели тренінг для лідерів студентського колективу коледжу. На тренінгу  приділили увагу загальній характеристиці поняття корупція, розглянули актуальність даної теми в наш час, дізнались як корупція впливає на різні сфери життя людини.

Continue reading