Урочисте відкриття благодійної акції для воїнів АТО “Разом переможемо”

      DSC_325030 березня у Бериславському педагогічному коледжі стартувала благодійна акція для воїнів АТО  “Разом переможемо”. На виконання плану роботи студентської ради при Херсонській обласній державній адміністрації на 2016 рік, затвердженому першим заступником голови обласної державної адміністраці В.І.Січевою,   наш коледж став ініціатором  цієї акції, яку підхопили всі вищі навчальні заклади Херсонщини.

Continue reading

Фольклорна дискотека

IMG_8547 (Копировать) IMG_8619 (Копировать)  Традиційна фольклорна дискотека, що
відбулася 23 березня,  цього разу мала на меті познайомити учасників з весняними святами та обрядами, зустріти весну за давнім українським звичаєм,  відтворити пісні, магічні танці та ігри, яким, може понад тисячу років.  У цих піснях – краса, талант і мудрість нашого народу, наше коріння.

Continue reading

Туберкульоз: знайти і вилікувати кожного

IMG_8334“Туберкульоз: знайти і вилікувати кожного!”  – саме таку мету мала неформальна бесіда, яку провели зі студентами 1-2 курсів нашого коледжу заступник головного лікаря  з експертизи тимчасової непрацездатності комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня” Анатолій Керпань та керівник Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Луценко.

  Наостанку бесіди Анатолій Керпань закликав студентів – майбутніх освітян – не тільки слідкувати за власним здоров’ям, а й стати для жителів тих сіл, де вони будуть працювати, авторитетними особами, які зможуть подати приклад здорового і безпечного способу життя.

Педагогічний театр «Казки під голубим небом»

IMG_8190-1024x683

16 березня 2016 року  відбулася вистава педагогічного театру «Казки під голубим небом». Метою даного заходу, організатором якого є Лілянова І.А., було формування загальної та емоційної культури студентів коледжу через казки В.О. Сухомлинського, розвиток естетичної свідомості, потягу до прекрасного, виховання  у студентів пізнавального інтересу та любові до природи рідного краю. Continue reading

Shevchenko’s literary herritage | Літературна спадщина Шевченка

imagesЗа ініціативи директора коледжу Маргарити Климович, у рамках року англійської мови в Україні, викладачі іноземної філології спільно з викладачами освітньої галузі “Мистецтво” створили ряд відеороликів на тему: “Літературна спащина Шевченка”. Сьогодні студенти читають вірш “Мені однаково…”

ПЕРЕГЛЯНУТИ

“Нас єднає Шевченкове слово”

16 березня 2016 рIMG_8168оку в актовій залі Бериславського педагогічного коледжу було проведено конкурс читців-декламаторів «Нас єднає Шевченкове слово», який став завершальною нотою Шевченківського тижня у навчальному закладі. До конкурсантів і глядачів з вітальним словом звернулася директор коледжу Климович Маргарита Володимирівна: ” Шевченко – це візитна картка України. Де б не зайшла мова про Т.Г. Шевченка, про “Кобзар”, -увесь світ знає, що це геніальний культурний доробок України. Шевченко також є основоположником української літературної мови. І кому ж, як не майбутнім вчителям та вихователям, нести у суспільство гарну літературну мову, бути взірцем патріотизму та донести до кожного палке слово Кобзаря!”. Continue reading