Квест «10 Steps English»

мг1

23 лютого у рамках Року англійської мови в Бериславському педагогічному коледжі відбулася відкрита виховна година –  квест «10 Steps English», який організувала для студентів 112 групи класний керівник Г. В. Москалюк. Захід було проведено з метою розширити і поглибити знання студентів з англійської мови, сприяти її подальшому вивченню, розвивати уміння працювати у команді, упевненість в собі, виховувати товариські почуття, згуртованість, взаєморозуміння.

Continue reading

Вшанування Героїв Небесної Сотні

         

    IMG_6584 (Копировать)  На виконання Указу Президента України “Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні” від 11 лютого 2015 року №69 20 лютого 2016 року, листа Міністерства освіти і науки від 05 лютого 2016 року № 1/9-66 «Щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, з метою віддання належної шани мужнім учасникам Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави, виховання у студентів гордості за героїзм та мужність українського народу, бажання розбудовувати європейську державу у коледжі відбулася низка заходів.

Continue reading

День спонтанного прояву доброти

560fdf5f3477ff3a41934f4074o736dl17 лютого – День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day) – одна з недавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій. В Україні це свято поки що практично не відоме. Вважається, що в цей день людям слід намагатися бути не просто добрими, що само собою зрозуміло, а добрими безмежно і безкорисливо.

2017 рік – рік Української революції

    h_i09k8tlpbro5ucafhnvdsfdyboe2mkwg_ З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, тисячолітньої історії державотворення нашого народу, визнання історичного значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки, їх значення для відновлення Україною незалежності у 1991 році, утвердження історичної єдності земель, консолідації суспільства, зміцнення міжнародного авторитету України та у зв’язку зі 100-річчям подій Української революції 1917 – 1921 років Президент України Петро Порошенко видав Указ про проголошення в Україні 2017року Роком Української революції 1917-1921 років.

Переглянути Указ можна за посиланням   http://www.president.gov.ua/documents/172016-19736

“Солдат війну не обирає” – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

IMG_6411

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.  Двадцять сім років тому сотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Continue reading

Ювілей Зразкової вокальної студії “Колорит”

     _T7DFlwVDGc 11 лютого 2001 року, рівно п’ятнадцять років тому,  у святковій  розважальній  програмі до Дня закоханих вперше прозвучав виступ учасників вокальної студії «Колорит», а в 2008 році вона вже отримала звання Зразкової, яке з честю підтвердила у 2013 році.

Continue reading

Акція “Милосердя” у Дніпрянському інтернаті

           jfi3TqttbIg11 лютого студенти коледжу відвідали  Дніпрянський психоневрологічний будинок-інтернат та подарували його мешканцям солодкі подарунки. Така акція традиційна: вже більше десяти років студенти коледжу проводять волонтерські акції для вихованців цього закладу. Солодощі були придбані на кошти, які  студенти зібрали під час проведення благодійної ярмарки.

Шоу “Хто зверху?” сподобалося усім

                                                                                   11 лютого, у переддень свята усіх закоханих, у коледжі відбулаLfcMivqKrzMся прем’єра шоу “Хто зверху?” У програмі брали участь команда дівчаток у складі Жиляєвої Анастасії, Гаврилюк Любові, Федотової Олександри, Михайлець Вікторії, Стрельник Світлани, Логанової Ксенії та команда хлопчиків у складі Свалова Володимира, Попеску Євгенія, Попова Андрія, Трегуба Олександра, Пасічника Владислава, Толстих Георгія, Рабчинюка Давида. Пара ведучих – Ковальова Марія Володимирівна та Корчагін Ігор Вадимович – не тільки майстерно вели шоу, а й допомагали своїм командам.  Спершу впевнену перемогу отримували хлопчики, та завдяки фінальному конкурсу, на якому бали подвоювалися, перемогу вибороли дівчата.

Continue reading