Новорічний карнавал

25 груIMG_4984дня у коледжі з самого ранку було гамірно й весело. Адже всі групи давно вже чекали новорічного свята   – готували костюми, художні номери. Свято, як завжди, відкрив своїм виступом зразковий хор “Мелодика”. Цього року  “родзинкою” свята став вальс, який підготували члени студради. А потім виступали групи: показували силові номери та прийоми карате, грали на скрипці та фортепіано, співали, танцювали, демонстрували відеопоздоровлення. У веселому вихорі кружляли цигани, чарівний танок  ельфів змінювався запальним танцем зірочок та ліхтариків. Для студентів співали солісти Ігор Корчагін, Наталя Ковбасенко, Вікторія Михайлець, дует Анжела Ріжко та Ігор Корчагін, шоу-група “Gold” та учасники вокальної студії “Колорит”. IMG_5273Було дуже весело і повчально. Адже всі студенти – майбутні вчителі та вихователі, отже  досвід проведення таких свят знадобиться їм у житті.

Більше фото можна переглянути  за посиланням http://bpc.ks.ua/2015/12/divimosya-foto-iz-novorichnogo-karnavalu/

Допоможемо зимуючим птахам

IMG_4911“Допоможемо зимуючим птахам!” – під таким девізом  25 грудня у коледжі відбулася лінійка . Студенти  йдуть на канікули, а годівнички, які врни розвісили,  не повинні бути порожніми. Тому на лінійку запросили працівників коледжу, яких студенти попрохали підгодовувати пташок під час канікул. Студенти залишили  корм для годівничок та просили не забувати про їх маленьких пернатих друзів, що прилітають на подвір’я коледжу.

День відкритих дверей

23 грудня у коледжі вIMG_4680ідбувся День відкритих дверей. Як завжди, готувалися до цього дня відповідально: для майбутніх студентів підготували цікаву екскурсію по коледжу з відвіданням сучасних навчальних аудиторій, професійних майданчиків з іноземної мови,  інформатики, фізреабілітації, логопедії,  виставки малюнків та поробок студентів, репетиції творчих колективів. Закінчувалася екскурсія у музеї коледжу, де можна було не тільки ознайомитися з історією закладу, а й переглянути останні випуски студентських новин.  Всім випускникам 2016 року, що були присутні на Дні відкритих дверей,  вручили запрошення на наступні зустрічі та проінформували про умови першочергового зарахування до лав студентів Бериславського педагогічного коледжу.

Подяка від бійців 72-ї ОМДБ

IMG_452422 грудня  у коледжі проходив перегляд фільму “Гетьман”. Перед очима студентів пройшли найтрагічніші сторінки української історії. Вони дізналися про гетьмана Хмельницького не тільки як про історичного діяча,  а й як про людину, що любила свою Батьківщину, була відважною та відповідальною, кохала та страждала… Цей фільм допомагає  студентам краще зрозуміти сторінки підручника, викликає гордість за славну історію держави та відважних предків.  І дуже символічно, що саме цього дня до коледжу завітав представник 72-ї ОМДБ, що стоїть у Донецькій області біля Волновахи, і повернув нам прапор коледжу, який ми вкладали у посилку з речами, листами від студентів. На цьому прапорі – подяки та побажання від бійців, що отримали нашу посилку. Прапор буде виставлено у музейній експозиції коледжу.

Благодійний різдвяний ярмарок

IMG_4344  21 грудня у коледжі пройшов Благодійний різдвяний ярмарок. На зібрані кошти будуть придбані подарунки дітям-сиротам та інвалідам із Дніпрянського психоневрологічного  інтернату.

Continue reading

Філософські читання “Біблія у світовій культурі”

    1217870667_best.h51        Одна з вимог сучасної освіти – інтеграція. Інтеграція – це глибоке взаємопроникнення, злиття, наскільки це можливо, в одному навчальному матеріалі узагальнених знань .
Інтегровані заходи  дають студентові  досить широке і яскраве уявлення про світ, в якому він живе, про взаємозв’язок явищ і предметів, про існування  різноманітного світу матеріальної  і художньої культури.  Основний акцент припадає не стільки на засвоєння певних знань, скільки на розвиток  образного мислення. Інтегровані заходи  також передбачають обов’язковий  розвиток творчої активності. Це дозволяє використовувати зміст усіх навчальних предметів, залучати відомості з різних галузей науки, культури, мистецтва, звертаючись до явищ і подій навколишнього життя. Саме така інтеграціє і є основним змістом проекту  “Філософські читання”. 16 грудня у коледжі прошли чергові “Філософські читання” з теми “Біблія у світовій культурі”.

Continue reading

Прикрасимо свій дім – коледж і привітаємо його.

boCPYmqGJzA    Новий рік зовсім близько. Це  найдовгожданіше свято. Всі чекають чудес, змін у житті, радості. Кожен вірить, що у новорічну ніч виповнюються всі найпотаємніші бажання. Колектив викладачів та студентів  усіма силами намагається створити у коледжі атмосферу свята, щоб кожен  міг з головою “пірнути” у чудову новорічну казку. Прикрашаються аудиторії, холи, кожне вікно та східці – і хай не залишиться у коледжі жодного куточка, куди не прийшло свято!

Ось такі чудові їжачки оселилися у нашому казковому лісі!

Оголошено конкурс на найкраще привітання зі святом Нового року рідному коледжу. Будь небанальним, проникливим і щирим – і коледж оцінить твоє ставлення до нього. Постарайся так, щоб серця тих, хто одержить твоє вітання  почали битися частіше, а дух перехопило від захвату…

37351221-1А ось  перше віршоване  вітання

Es wird Weihnacht einmal wieder,
Zeit für Gaben und die Lieder,
Ich wünsche Dir ein Frohes Fest,
Das keine Wünsche offen lässt.
(Костецька Катерина, 143 група)

 

 

Відкрите засідання клубу “Феміда” до Дня прав людини

      П4_rnv2gvDGoрава людини в сучасному світі – це проблема, вирішення якої стоїть у центрі практичної діяльності міжнародного співтовариства і кожної держави. Права людини – це її можливість діяти певним чином для того, щоб забезпечити своє нормальне існування, розвиток і задоволення власних потреб. Саме ним було присвячено сьогоднішній відкрите засідання клубу “Феміда”. Розпочався захід з теоретичних питань: поняття «права людини» і «права дитини», нормативні документи,  Конвенцію ООН про права дитини (1989 р.) та Загальну декларацію прав людини (1948 р.). Друга частина мала практичний характер. Студенти третього та четвертого курсу підготували різноманітні форми роботи: «Правознавчі пазли», прогностичні задачі, інтерактивна гра «Плесни в долоні», вікторина «Права людини в казках і мультфільмах» та інші. Студенти із задоволенням вирішували задані їм завдання, отримуючи за правильну відповідь маленького білого голуба – символ миру. В кінці заходу всі учасники почепили своїх голубів на велике зображення голуба, зробивши його в так званому 3D-форматі.

      Дякуємо викладачам суспільних дисциплін, науково-студентському товариству «Пошук» та історико-правознавчому клубу «Феміда» за отримані емоції!