Створено студентський штаб “Корупція – СТОП!”

IMG_9437

30 листопада у коледжі пройшла лінійка “Скажемо “НІ!” корупції у освіті та житті! “. 

Окрім розмови про види та прояви корупції у освіті студентський загал отримав багато корисної інформації, а саме:

  •  на період сесії на базі студентської ради створено Штаб «Корупції – Стоп!», членами якого є члени комісії навчального моніторингу;
  • з 30 листопада  стартує проект студентської ради «Корупції – СТОП»;
  • 30 листопада педагогічна рада затвердить Антикорупційну програму БПК;
  • 28 листопада проведене анкетування серед студентів 2 -4- курсів, результати якого можна побачити на стенді студради;
  • на стенді студради оприлюднено інформацію про телефон гарячої лінії коледжу та сторінку сайту коледжу, через які можна анонімно повідомити директора коледжу про факти корупції;
  • протягом сесійного періоду  у режимі нон-стоп у холі коледжу можна переглянути відеопрезентацію про корупцію у освіті, відповідальність за корупційні дії обох сторін, шляхи подолання корупції.

Ми бажаємо всім здати екзаменаційну сесію на «добре» та «відмінно». А чесно зароблена  стипендія стане винагородою за ваші знання!

Continue reading

Вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років

1

Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-1933 років. Людиноненависницький режим вирішив голодом поставити український народ на коліна, змусити його будувати «комунізм» – квітуче життя для можновладців – на кістках мільйонів. Страшні обставини злочину унеможливлюють встановлення точної кількості смертей невинних людей та вичерпного поіменного списку жертв. За підрахунками, проведеними Інститутом демографії та соціальних досліджень НАН України, в Україні внаслідок Голодомору 1932 – 1933 років загинуло 3 млн. 941 тис. осіб. 27 листопада відбулася лінійка – реквієм, де студенти та співробітники коледжу вшанували пам’ять  усіх жертв страшного голоду. Continue reading

До 81-ї річниці вшанування жертв Голодомору та політичних репресій

10372212_795353143836954_4851355562974742746_n-640x231Голодомор – масовий штучно організований голод, влаштований комуністичним режимом шляхом насильного вилучення продовольчих запасів в селян, яке поєднувалось із широкими репресіями проти різних верств населення. Голодом було вбито мільйони людських життів. Страшні обставини злочину унеможливлюють встановлення точної кількості смертей невинних людей та вичерпного поіменного списку жертв. За підрахунками, проведеними Інститутом демографії та соціальних досліджень НАН України, в Україні внаслідок Голодомору 1932 – 1933 років загинуло 3 млн. 941 тис. осіб.  Непрямі втрати (дефіцит народжень) внаслідок Голодомору в Україні в 1932–1934 роках досягають 1 млн. 122 тис. осіб.

28 листопада – 81-і роквини,  присвячені пам’яті тих, хто чинив спротив геноциду. На їх вшанування о 16.00 оголошується Національна хвилина мовчання в пам’ять жертв Голодомору, після якої розпочинається Акція «Запали свічку пам’яті». На вшанування пам’яті усіх загиблих в роки Голодомору в Україні запалюють свічки. Свічки запалюють біля меморіалів і пам’ятників жертвам Голодомору, на центральних площах і вулицях населених пунктів, а також на підвіконнях осель.   Запалімо свічки у своїх оселях – і хай не згасне свічка пам’яті!

До 150-річчя з дня народження митрополита Андрея Шептицького

 imagesНа виконання Постанови Верховної Ради України від 17 червня 2014 р. №1330-VII “Про відзначення 150-річчя з дня народження митрополита Української Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького”, листа Міністерства освіти і науки України від 30 жовтня 2015 року №1/9- 521 «Щодо відзначення 150-річчя з дня народження митрополита Української Греко-католицької церкви Андрія Шептицького», з метою  вшанування ролі Андрея Шептицького у становленні  української державності та консолідації і розвитку духовності українства,  поширення інформації про життєвий шлях митрополита Андрея Шептицького з акцентами на його духовній, політичній, громадській, меценатській, культурній діяльності та її ролі для розбудови української держави; його діяльність  у часи Голодомору і Другої світової війни; сприяння формуванню громадянських почуттів, свідомої, соціально активної позиції, патріотизму та розуміння значення кожного окремого вчинку для долі людини й держави, відродження та збереження пам’яті про борців за незалежність України пропонуємо класним керівникам провести у навчальних групах виховні години з даної тематики. Для проведення заходів використовувати Методичні рекомендації, надані Українським інститутом національної пам’яті. 

Переглянути рекомендації

Відбулася відбірна гра турніру “КВК-2016”

12295380_1545483455743067_1377689217298682461_nВідбірна гра відбулася! Всі команди були креативні, цікаві, виступи запальні та веселі. Журі мало завдання визначити кращих – тих,  хто пройде у півфінал. Але це завдання виявилося надважким!

Continue reading

Круглий стіл «Князь Київський Володимир Великий – творець середньовічної європейської держави України-Руси»

5-2    На виконання Указу Президента України П.Порошенка №107/2015 від 25 лютого 2015 року «Про вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого – творця середньовічної європейської держави Руси-України», з метою збереження та утвердження традицій української державності, нагадування про роль історичної спадщини Руси-України у їх становленні, визнання важливості прийняття християнства для розвитку українського суспільства як невід’ємної частини європейської цивілізації, а також вшанування пам’яті видатного державного та політичного діяча – Володимира Великого, князя Київського, творця середньовічної європейської держави Руси-України, 1000 років з часу упокоєння якого виповнилось в липні 2015 року, викладачами соціально-економічних дисциплін коледжу було проведено засідання круглого столу на тему «Князь Київський Володимир Великий – творець середньовічної європейської держави України-Руси».

Continue reading

День Гідності та Свободи України

     скачанные файлы        Вже не вперше студенти пошуково-дослідницької комісії студради та наукового студентського товариства “Пошук” працюють в тісній співпраці з членами історико-правознавчого клубу “Феміда”. Однією з форм такої співпраці є робота лекційної групи, цього разу лекційна група знайомила студентів коледжу з історичними подіями, які стались 2 роки тому.

Continue reading

До Дня пам’яті жертв Голодомору (методичні вказівки для класних керівників)

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

до вшанування у загальноосвітніх навчальних закладах загиблих

від Голодомору 1932 – 1933 років (до Дня пам’яті жертв Голодомору)    Переглянути