“Херсонщина козацька” (відкрита виховна година у 122 групі)

WP_20151029_15_52_11_Pro Вирує суспільне життя. Та великий інтерес у людей  продовжує викликати історія запорізьких козаків. І це не випадково. Адже без об’єктивного знання минулого неможливе духовне відродження суспільства. 29 жовтня у 122 групі пройшла виховна година “Херсонщина козацька”. Метою заходу було  згадати історію українського козацтва, сформувати поняття про козацтво у рідному краю, виховувати любов до рідного краю та до нашого славного минулого. Студенти підготували повідомлення, сценки, відеоролики про виникнення козацтва в Україні, Запорізьку Січ як державне утворення,  козацькі рухи на території Херсонщини, традиції козацтва та одяг козаків. Continue reading

Презентація пошукового краєзнавчого проекту “Від обеліску до обеліску”

   rFRdIrnRDGk28 жовтня,  в День визволення України від             нацистських окупантів,  студенти 1 курсу та викладачі соціально-економічних дисциплін анонсували перші результати роботи  над проектом “Від обеліску до обеліску”.  Мета проекту полягає в пошуку інформації про солдатів Другої світової війни, прізвища яких викарбувано на стелах, пам’ятниках,  меморіальних дошках міст та селищ,  в яких проживають студенти коледжу.

Continue reading

28 жовтня – День визволення України

юля

“Перемога! Радість з болем гострим…
Днів атака, їх шалений біг…І страшний рахунок: Кожен шостий українець на війні поліг!” – саме такими словами розпочалась лінійка,  присвячена річниці визволення України від нацистських окупантів.

Continue reading

“Оглядини” відбулися!

        IMG_1459 (Копировать)28 жовтня у коледжі пройшло традиційне свято для першокурсників “Оглядини”. Навчальні групи нового набору підготували програми виступів, у яких розповіли про своїх одногрупників, про перші враження від студентського життя та продемонстрували свої таланти.

Continue reading

Історичний кінолекторій

В рамках роботKarmelyuk_portretи кінолекторію та місячника педагогічної майстерності викладачів  соціально-економічних дисциплін, 22 жовтня студенти 1 курсу переглянули фільм «Устим Кармелюк», знятий Одеською кіностудією художніх фільмів в 1938 році. Захід був присвячений 180-ій річниці з дня смерті Устима Кармелюка.

 

“Демократичний діалог” (Організації Об`єднаних Націй – 70!)

«Україна та ООН пNsTBPrr-LAAротягом 70-ти років співпрацюють заради людської гідності, миру та розвитку. Україна була однією з перших 51 держав, що підписали Статут Організації Об`єднаних Націй, створивши ООН, і від того часу країна неухильно дотримується цілей і принципів Статуту організації, роблячи значний внесок у підтримання міжнародного миру і безпеки, роззброєння, економічного і соціального розвитку, захист прав людини, а також зміцнення міжнародного права. Сьогодні Україна переживає найсерйозніші проблеми у сучасній історії. Завдання ООН в Україні – підтримати національні зусилля, спрямовані на побудову мирної, процвітаючої, сильної та єдиної України», – зазначив Ніл Вокер, Координатор системи ООН в Україні.

Continue reading

Ярмарок професій

22 жовтня уgIWJFqjFQT4 Новій Каховці відбулось урочисте відкриття Державного навчального закладу «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості». Власне, роботу заклад вже розпочав, а цього дня  його діяльність презентували широкому загалу.
Разом з відкриттям центру  пройшов традиційний міжрайонний профорієнтаційний захід, так званий ярмарок професій. Continue reading