Готуємося до Дня працівника освіти

           Цього року у передNwrqU4yFCT0день свята День працівника освіти   у коледжі проходить майстерклас по виготовленню вітальних листівок. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до творчості!

 

Святкування у м. Гола Пристань

           голаприсЗ нагоди святкування 306-ї річниці з дня заснування міста 26 вересня у м. Гола Пристань відбулася ціла плеяда заходів, взяти участь у яких було запропоновано і колективам Бериславського педагогічного коледжу. Наш ансамбль барабанщиць «Ритм» відкривав святкову ходу по центральній вулиці міста, супроводжував виступи почесних гостей під час мітингу. Сольний виступ барабанщиць прозвучав як подарунок парам, які у цей день одружилися.
Ввечері на головній сцені міста відбувся святковий концерт, на якому виступи ансамблю нашої зразкової вокальної студії «Колорит», шоу-групи «Gold», Валерії Роменської та Ігоря Корчагіна супроводжувалися бурхливими аплодисментами глядачів.
     8Cb6CC3JAe4            Але особливо вдячні актори нашому директору Маргариті Володимирівні, яка не тільки організувала цю поїздку, а й раділа, аплодувала, співала і танцювала чи не найзавзятіше від усіх присутніх. Така підтримка дуже надихнула студентів.
           Щиро вітаємо голопристанців з таким чудовим святом! Нехай вас завжди супроводжує удача, добро та благополуччя. Міцного вам здоров’я, оптимізму і нових здобутків на благо рідної Херсонщини!
Більше фото можно побачити на сайті коледжу.

Філософські читання на тему «Філософія для дітей за творами В.О. Сухомлинського»

imagesНаш час можна назвати часом глобального переосмислення сенсу життя, часом демонстрування майже первісного культу сили та насильства. На сучасному етапі становлення української державності, за умови складної політичної та соціально-економічної ситуації, коли в країні війна, панує зло, жорстокість, насильство, страждають діти, ожило давно забуте поняття «діти війни», які стали свідками щоденної демонстрації жахливого мистецтва насильства і зла. Реальністю нашого повсякденного життя стає дефіцит людяності, милосердя, співчуття, доброти. Зростає небезпека виростити бездуховне покоління, «не обтяжене» інтелігентністю, порядністю, яке зневажливо ставиться до культурних цінностей. В таких умовах зростає роль гуманістичного виховання підростаючого покоління.
Власне тому, філософсько-педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського, його думки про людину, як найвищу цінність сприймаються із новою силою актуальності.
Життя і діяльність Василя Олександровича Сухомлинського (1918-1970 рр.) є однією з найяскравіших сторінок у великій книзі педагогічної творчості України.
Саме тому і обрана така тема для філософських читань, що пройшли у коледжі 22 вересня. Continue reading

Рекомендації до оформлення портфоліо

ПОРТФОЛІО КЛАСНОГО КЕРІВНИКА
Сьогодні класний керівник залишається однією з ключових фігур педагогічного процесу. Проте у зв’язку зі змінами у розвитку освітнього процесу до діяльності класного керівника висувають нові вимоги.
Сучасний класний керівник повинен навчитися будувати власну систему цілісної педагогічної діяльності, оцінювати свої професійнф досягнення, діагностувати свої проблеми і труднощі в роботі.
Одним із найбільших сучасних методів розвитку рефлексії, вказаних вмінь у класних керівників є метод “портфоліо”. Continue reading