День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

     DSC_2087  Студенти та працівники коледжу взяли участь у акції “Запали свічку пам’яті у своєму серці” у День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Першу свічку пам’яті запалила директор коледжу Маргарита Климович.
Continue reading

Конкурс малюнків на асфальті

 5nnBZk7TuBc10 травня на подвір’ї  Бериславського педагогічного коледжу відбулася урочиста лінійка  до Дня матері та конкурс малюнків на асфальті “Хай будуть на Землі завжди сонце, небо, я і ти”. День матері відзначають у другу неділю травня. На лінійці, що підготували студенти 112 групи разом з класним керівником Барковською О. О., пролунали слова щирої вдячності усім мамам на Землі, а також інформація про історію виникнення цього свята в Україні.
Протягом дня студенти за допомогою кольорової крейди не тільки  створили гарні композиції, що прославляють це прекрасне звання – мама, а й підготували щирі слова, вірші та пісні для захисту своїх композицій.  Особливо це вдалось студентам 113, 142 груп, а наймасовіший захист малюнку провела 123 група.

Тиждень до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги

AmoU0rrSUdo L7OphQar3W0У коледжі урочистою лінійкою відкрився Тиждень до Дня  пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На лінійці згадали історію подвигу українського народу, його славних синів і доньок, яку не можна забувати, адже без минулого немає майбутнього. Юнацький ансамбль виконав пісню, яка стала виразником почуттів усіх присутніх: “Нам є, що захищати, нам є, що берегти!”.

Свято Великодня у коледжі

         DSC_948818 квітня у коледжі відбулося святкування Великодня. Всі навчальні групи не тільки приготували Великодні листівки у формі пасхальних яєць, виготовили писанки з використанням різноманітних технік,  а й взяли участь у святі, ідею якого підказала директор коледжу Маргарита Климович. Continue reading

Результати фінальної гри КВК

  3 квітня у коледжі відбувся фінальний турнір гри КВК. Порадували глядачів наші “новачки” – команди першокурсників “Клуші в Лондоні” (113 група) – 4, 75 балів, “111 квартал” (111 група) – 3,88 балів; “Next” (112 група) -4.5 балів; “Кип’яток” (211 група) – 4,63 бали. Яскравими були виступи команд “Компенсатори” (221 група) – 4.13 балів; 133 групи “РРАР” – 4,38 балів; “155 і вище” (123 група) – 4.75 балів; “Ні ума, ні фантазії” (212 група) – 4,75 бали. Злагодженою і справді груповою грою вразила всіх команда 132 групи “ВіАйПі” – 4,88 бали.  Але справжній фурор викликав виступ 2-х команд, що і розділили між собою виграш у фінальній грі – “З привітом” (122 група), “Пішли у відрив” (131 група). Ці команди набрали  рівно 5 балів  кожна. 

      Директор коледжу Маргарита Климович, адміністрація коледжу дякує студентам за активне відвідування сайту. Чекайте результатів турніру КВК коледжу 2016 -2017 року на сайті! За сумою двох ігор переможець турніру буде визначений незабаром!

 

 

 

 

До 100-річчя Української революції 1917-1921 років

      У бIMG_3044ерезні 2017 року виповнюється 100-ліття від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії Українського народу ХХ століття. В ознаменування цієї події у коледжі відбулася урочиста лінійка.                               Ця доба була вершиною національно-визвольної боротьби, відродження української нації. Сформована тоді ідея державної незалежності стала визначальною для українського визвольного руху. Розбудовою Української Народної Республіки, Української Держави, Західно-Української Народної Республіки українці довели здатність і спроможність національного державотворення. Сьогоднішня Україна є спадкоємицею державницьких традицій, закладених революцією 1917–1921 років. З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності Президентом України 22 січня 2016 року підписано Указ № 17 “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років”, яким 2017-й проголошено Роком Української революції.
          Планом роботи коледжу передбачено ще ряд заходів, які будуть проводитися протягом року. Класним керівникам та викладачам пропонуємо ознайомитися з методичними рекомендаціями Українського інституту національної пам’яті, що   допоможуть при підготовці заходів. Український Інститут національної пам’яті. Методичні рекомендації.

До 73-ї річниці визволення Берислава

C9qbYepYW8A13 березня у коледжі відбулася тематична лінійка “Будьмо достойні”, присвячена 73-й річниці визволення Берислава від нацистів.  Жива людська пам’ять  з роками не старіє. Вона стукає в наші серця обелісками та безіменними могилами, і поки існуватиме наш рід, існуватиме й пам’ять, бо без неї немає у нас майбутнього. Були згадані історичні події великої перемоги нашого народу та героїчні подвиги наших ветеранів, які є для нас еталоном мужності, патріотизму, сили волі та справедливості: саме 11 березня  1944 року 28-а армія оволоділа 23-ма населеними пунктами, у тому числі нашим рідним містом Берислав. У боях за Берислав і населені пункти району відзначилися війська 10-го стрілецького і 2-го гвардійського механізованого корпусів, 109-ї гвардійської стрілецької дивізії і 4-ї гвардійської механізованої бригади, їм було присвоєно почесне найменування «Бериславські». Згадали й про їх славних нащадків – тих, хто зараз захищає нашу волю й державу в АТО. Бо серед цих героїв – батьки, брати, рідні й наших студентів. Пам’ять всіх полеглих воїнів було вшановано хвилиною мовчання.

Підводимо підсумки квесту

IMG_2480О 15 годині 9 березня у актовій залі коледжу для підведення підсумків квесту зібралися всі  його учасники та організатори. Директор коледжу Маргарита Климович сказала: “Проведений захід – це ще один крок до Шевченка. Адже серед плеяди видатних діячів української культури Тарасу Григоровичу належить особливе місце: його називають поборником правди і свободи. Він своєю полум’яною творчістю виражав споконвічні прагнення нашого народу. Даний захід дав нам усім можливість побачити, що ми багато знаємо про Кобзаря, а також накреслив величезний пласт роботи, бо знання про Шевченка, знання його творів повинні постійно оновлюватися і поглиблюватися. Це важливо для нас,  як для майбутніх вчителів та вихователів, що плекатимуть справжніх патріотів України”.
Continue reading