Відкриття пам’ятника кошовому отаману Івану Сірку у Каховці

 DSCN00833 червня 2017 року об 11.30 в Козацькому сквері на міській набережній м. Каховка відбулася козацька тризна по загиблим Українським козакам та по знищенню Запорізької Січі російським царатом в 1775 році. В рамках козацької тризни пройшло офіційне відкриття та освячення пам’ятника кошовому отаману Івану Сірку. На відкритті був присутній  голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв. Студенти коледжу також взяли участь у дійстві. Це був справжній урок історії та патріотизму.

Continue reading

День вишиванки у коледжі

DSC_2098     У коледжі 19 травня відзначили Всесвітній день вишиванки. Цьогорічне свято визначається тим, що багато студенток вишили собі сорочки та плаття власноручно. Активну участь у заході взяли й викладачі коледжу.
Continue reading

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

     DSC_2087  Студенти та працівники коледжу взяли участь у акції “Запали свічку пам’яті у своєму серці” у День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Першу свічку пам’яті запалила директор коледжу Маргарита Климович.
Continue reading

Нам є, що захищати!

     TKNa2IV0yGQ 11 травня у коледжі пройшла військово-спортивна патріотична гра “Джура” у формі квесту. На різних станціях учасники змагалися у влучній стрільбі, метанні, підтягуванні. Крім того, на одній зі станцій вони повинні були правильно відповісти на питання  вікторини “Чи знаєш ти історію козацтва?” Завдання з шикування “Впоряд”, прохід строєм з виконанням стройової пісні, конкурс емблеми та прапору рою теж входили до завдань на станціях. У грі брали участь 8 роїв: “Січовики” (111 група), “Соколи” (112 група), “Воля” (113 група), “Сокіл” (211 група), “Десант” (дівчата 121 групи), “Чорні вовчиці” (122 група), “Котигорошки” (123 група), “Воїни УПА” (221 група). За результатами роботи на всіх станціях переможцями стали: І місце – “Котигорошки” (41 бал), ІІ місце – “Чорні вовчиці” (38 балів), ІІІ місце – “Сокіл” (37 балів).
  YAKlVBfS4EI MqTZasGD0uI    Також були визначені переможці у окремих номінаціях: “За краще виконання роботи на станції “Впоряд” – 121 група, “За краще виконання стройової пісні” – 122 група, “За кращу емблему” – 112 група, “За кращий прапор” – 113 група, “Знавці історії” – 111 та 121 група, “За влучну стрільбу” – 113 група. 

QCXeiqXh-Xo X8bbMeii880

Конкурс малюнків на асфальті

 5nnBZk7TuBc10 травня на подвір’ї  Бериславського педагогічного коледжу відбулася урочиста лінійка  до Дня матері та конкурс малюнків на асфальті “Хай будуть на Землі завжди сонце, небо, я і ти”. День матері відзначають у другу неділю травня. На лінійці, що підготували студенти 112 групи разом з класним керівником Барковською О. О., пролунали слова щирої вдячності усім мамам на Землі, а також інформація про історію виникнення цього свята в Україні.
Протягом дня студенти за допомогою кольорової крейди не тільки  створили гарні композиції, що прославляють це прекрасне звання – мама, а й підготували щирі слова, вірші та пісні для захисту своїх композицій.  Особливо це вдалось студентам 113, 142 груп, а наймасовіший захист малюнку провела 123 група.

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Європейського Союзу

DSC_1031 (Копировать)   Сьогодні, 11 травня 2017 року, на площі перед будівлею районної державної адміністрації, відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради міністрів ЄС про скасування візових вимог для громадян України та з нагоди відзначення Дня Європи. На заході були присутні керівництво районної та міської рад, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, воїни-інтернаціоналісти та учасники антитерористичної операції, громадськість міста. Наші студенти  прийшли  на захід із національною символікою та символікою Євросоюзу,  аби підтвердити, що Україна – європейська держава. Право підняти Прапор Європейського Союзу  було надано  представникам молодого покоління нашої держави, що впевнено рухатимуться шляхом євроінтеграції. Ця честь була надана студентці 122 групи, члену студентської ради коледжу Грицаєнко В.
DSCF2182У своєму виступі голова районної державної адміністрації Олександр Гомон зазначив:  “Європа – це майбутнє України, це її історичний дух. Європа – це  національна ідея, яка панує в серцях українців, яка об’єднує український народ, об’єднує всю нашу країну . Усі ми є творцями нашого спільного прогресу, прагнемо того, щоб Україна стала справжньою історією успіху. Впевнений, що, незважаючи на всі перепони і труднощі,  Україна стане повноправним членом  європейських структур і, як наслідок, отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку ”.

DSCF2199 (Копировать) DSCF2193 (Копировать)  Закінчився захід піснею у виконанні ансамблю зразкової вокальної студії “Колорит” “Тобі, Україно, тобі, європейська держава…”

Святкова концертна програма для жителів м. Берислава

IMG_9749За ініціативою директора коледжу Маргарити Климович  у коледжі вже понад 5 років здійснюється штучне мовне середовище. Студенти беруть активну участь у роботі мовних гуртків, але найбільше їм подобається вивчати новий лексичний мінімум за допомогою англомовних пісень… Місяці напружених репетицій і наші «зірки» нарешті виступили на чудовому концерті-шоу перевтілень «English songs non-stop», ідею якого також подала Маргарита Володимирівна. Концерт відбувся 07 квітня 2017 року в актовому залі коледжу. Програма виявилася настільки вдалою, що стала основою  святкової розважальної програми для жителів міста Берислава.  
IMG_9828 IMG_9849   
9 травня, незважаючи на дощ, глядачі щиро вітали та не хотіли відпускати зі сцени наших акторів. Давайте ще раз нагадаємо про учасників: Nickelback, Modern Talking, Queen, No doubt, the Beatles, Boney M. Britney Spears, Adam Lambert, Michael Jackson, Abba, Adele, Rihanna, Katy Perry, Elton John, Shakira, Madonna, Justin Bieber, Ace of base, Velma Kelly (уривок з мюзиклу «Chicago»), Marilyn Monroe (Gentlemen Prefer Blondes). А ще звучали пісні шоу-групи “Gold”, дуету А. Ріжко та І. Корчагіна, вокальної студії “Колорит”. Для жителів м. Берислава це стало справжнім святом, бо  програма дуже сподобалася усім!

Більше фото можна побачити за посиланням на головному сайті коледжу