Свято Великодня у коледжі

         DSC_948818 квітня у коледжі відбулося святкування Великодня. Всі навчальні групи не тільки приготували Великодні листівки у формі пасхальних яєць, виготовили писанки з використанням різноманітних технік,  а й взяли участь у святі, ідею якого підказала директор коледжу Маргарита Климович. Continue reading

Результати фінальної гри КВК

  3 квітня у коледжі відбувся фінальний турнір гри КВК. Порадували глядачів наші “новачки” – команди першокурсників “Клуші в Лондоні” (113 група) – 4, 75 балів, “111 квартал” (111 група) – 3,88 балів; “Next” (112 група) -4.5 балів; “Кип’яток” (211 група) – 4,63 бали. Яскравими були виступи команд “Компенсатори” (221 група) – 4.13 балів; 133 групи “РРАР” – 4,38 балів; “155 і вище” (123 група) – 4.75 балів; “Ні ума, ні фантазії” (212 група) – 4,75 бали. Злагодженою і справді груповою грою вразила всіх команда 132 групи “ВіАйПі” – 4,88 бали.  Але справжній фурор викликав виступ 2-х команд, що і розділили між собою виграш у фінальній грі – “З привітом” (122 група), “Пішли у відрив” (131 група). Ці команди набрали  рівно 5 балів  кожна. 

      Директор коледжу Маргарита Климович, адміністрація коледжу дякує студентам за активне відвідування сайту. Чекайте результатів турніру КВК коледжу 2016 -2017 року на сайті! За сумою двох ігор переможець турніру буде визначений незабаром!

 

 

 

 

Підводимо підсумки квесту

IMG_2480О 15 годині 9 березня у актовій залі коледжу для підведення підсумків квесту зібралися всі  його учасники та організатори. Директор коледжу Маргарита Климович сказала: “Проведений захід – це ще один крок до Шевченка. Адже серед плеяди видатних діячів української культури Тарасу Григоровичу належить особливе місце: його називають поборником правди і свободи. Він своєю полум’яною творчістю виражав споконвічні прагнення нашого народу. Даний захід дав нам усім можливість побачити, що ми багато знаємо про Кобзаря, а також накреслив величезний пласт роботи, бо знання про Шевченка, знання його творів повинні постійно оновлюватися і поглиблюватися. Це важливо для нас,  як для майбутніх вчителів та вихователів, що плекатимуть справжніх патріотів України”.
Continue reading

Шевченко – назавжди! Квест пройшов успішно

IMG_24719 березня на честь дня народження Тараса Григоровича Шевченко у коледжі пройшов комплекс святкових заходів: урочиста лінійка, квест “Шевченко вчора, нині і завжди…”, літературно-музичне дійство “Палахкотить як свічка праведна душа Кобзаря”. У заходах прийняв активну участь весь студентський та викладацький склад коледжу.  Директор коледжу Маргарита Климович привітала всіх зі святом та оголосила переможців квесту. Як це відбувалося… Continue reading

На команди поділились!

IMG_1998У переддень дуже важливої для українців дати – дня народження Тараса Григоровича Шевченка – у коледжі пройшло жеребкування та поділ на команди для участі у грандіозному квесті “Шевченко вчора, нині і завжди…” Ідею змішаних команд, до яких входять студенти різних груп, курсів, відділень запропонувала директор коледжу Маргарита Климович, а студентська рада коледжу та керівник гурткової роботи Ігор Корчагін радо втілили її. “Конвалії”, “Тюльпани”, “Барвінки”, “Фіалки”, “Проліски”, “Гіацинти”, “Сон-трава” не тільки познайомилися одне з одним, а й вибрали командирів, які 9 березня о 8.20 ранку одержать маршрутні листи.

Відбулося чергове засідання студентської ради

   JPWWEtLje_4        28 лютого у коледжі відбулося чергове засідання студентської ради. Питань було багато, оскільки жодна подія у коледжі не відбувається без активної участі студентського самоврядування. На засіданні заслухали звіти академічних секторів навчальних груп, обговорили питання покращення трудової дисципліни та якості навчання. Піднімалися питання про контроль за умовами проживання студентів на приватних квартирах, про режимні моменти навчального процесу та дозвілля.
           Значної уваги було надано підготовці до проведення заходів по вшануванню Т.Г. Шевченка під час Шевченківського тижня у коледжі. З натхненням студенти зустріли ідею, запропоновану директором коледжу Маргаритою Климович, – провести 9 березня грандіозний  квест “Шевченко вчора, нині і завжди”. Вони зразу ж включилися у роботу: визначили відповідальних за підготовку жеребкування під час розподілу на команди, відповідальних за підготовку маршрутних листів тощо, а ще висловили вдячність директору за таку незвичайну та цікаву ідею.
        Також під час засідання було вирішено, що студентська рада візьме активну участь у моніторингу навчання та позанавчальної діяльності студентів груп, що знаходяться на адміністративному контролі – 133 та 221.

“Воїни духу”

IMG_1471Сьогодні у коледжі відбувся перегляд  фільму- документу, фільму-хроніки «ВОЇНИ ДУХУ». Ми побачили обличчя справжніх героїв, їх бойові будні та подвиги.  Як підірвали новий термінал Донецького аеропорту. Як воїни виходили з підірваного ворогом терміналу. Як рятували поранених побратимів. Як обороняли метеостанцію, через яку могли прорватися до своїх захисники ДАПу. Як виживали, помирали й повертались з полону. Як залишились людяними і незламними у доленосній ситуації. Фільм «ВОЇНИ ДУХУ» – це правда неоголошеної гібридної війни, розказана вустами воїнів, які вижили в епіцентрі вибуху, рятували побратимів, закривали очі загиблим братам, побували у катівні полону, повернулися і живуть серед нас.
Слава їм,  а загиблим – вічна пам’ять.
Разом зі студентами фільм переглянули наші гості – бійці та командири 406 -ї окремої артилерійської бригади.

Акція “Разом переможемо” продовжується

IMG_1488У День Героїв Небесної Сотні у рамках безстрокової благодійної акції  “Разом переможемо” у коледжі пройшов благодійний ярмарок по збору коштів для наших славних захисників. І ось сьогодні вони завітали до нашого коледжу. На зустріч зі студентами пробули представники 406 окремої артилерійської бригади – командир батареї старший лейтенант Косенко О.О., заступник командира батареї по роботі з особовим складом старший лейтенант Островський К.В., командир взводу молодший сержант Іксар Є.О., санінструктор батареї старший матрос Безродна Є.Г. Студенти радо вітали гостей, уважно IMG_1500 слухали їх розповіді, щиро дякували їм за відданість своїй справі та Україні. Наостанок зустрічі директор коледжу Маргарита Климович передала нашим захисникам зібрані кошти. А представники студентської ради подарували квіти та солодощі справжній берегині – санінструктору Єлизаветі. Ця зустріч глибоко западе у серця студентів, адже вони спілкувалися зі справжніми людьми, тими, хто захищає нашу державу, наше вільне та незалежне щасливе майбутнє.