25 років з дня затвердження Державного Гімну України

завантаження15 січня 1992 р. Президія Верховної Ради ухвалила постанову “Про Державний Гімн України”, яким стала пісня “Ще не вмерла Україна” (у музичній редакції композитора М. Вербицького).  У Конституції Ук­раїни (1996 р.) стаття 20 розділу І присвячена державній символіці незалежної України. 6 березня 2003 р. Верховна Рада України ухвалила Закон “Про Державний гімн України”, перша строфа гімну, за пропозицією Президента України Л. Д. Кучми, звучить “Ще не вмерла України і слава, і воля”.

“День навпаки” розпочався

DSC_5595Сьогодні, 17 листопада 2016 року, відбулася урочиста лінійка до Дня студента. Студентське товариство коледжу зі святом привітала директор Маргарита Климович.  “Студентська пора – найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Зі студентства формується українська національна еліта. Бажаю вам примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Вірю у ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України”, — зазначила директор коледжу Маргарита Климович,  відкриваючи урочисту лінійку Дня студентського самоврядування, присвячену Міжнародному Дню студента.           Сьогодні студенти отримали можливість бути в ролі викладачів, а викладачі – побути студентами.

Continue reading

Вітаємо людей поважного віку

IMG_9986 У цей святковий, щедро напоєний теплом осінній  день до коледжу завітали не тільки ветерани педагогічної праці, а й мешканці міста Берислава поважного віку, бо на захід, що проводився студентами на прохання громадської організації “Діти війни” та Територіального центру соціального обслуговування, запрошувалися усі бажаючі. Студенти з натхненням готували це свято,  бо хотіли віддати свою  шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях. Адже першого жовтня весь світ IMG_9744відзначає Міжнародний день ветерана, а Україна – День людей похилого віку.

 Гостям продемострували виставки виробів декоративно-ужиткового мистецтва, образотворчого мистецтва та майстер-клас з виготовлення ляльки – мотанки. Всі бажаючі могли зайти до музею та послухати лекцію з історії коледжу про наших ветеранів педагогічної праці “Ви – наша гордість і слова”. На присутніх чекав великий святковий концерт, після якого у всіх навчальних гIMG_9754рупах пройшли класні години у інтерактивній формі за участю наших гостей. Девізом концерту стали слова директора коледжу Маргарити Климович: “Любов від віку не залежить, вона природний стан душі”. Вразили глядачів різножанрові таланти ветерана педагогічної праці Маринко Віри
Євстахіївни: вірші та гуморески, акапельна пісня у її виконанні були неперевершеними та зворушливими! Привітали присутніх і  посадові особи – начальник територіального центру Людмила Бібік, начальник Пенсійного фонду України у Бериславському районі Ірина Литовченко, в.о. начальника управління соціального захисту БРДА Юлія Шпитальна. А промова Кравцової Лілії Василівни –  голови районної організації “Діти війни”  – викликала неабиякий інтерес у гостей та студентів!

Continue reading

Стартує Тиждень професійної майстерності

           IMG_9684  Згідно  плану роботи Бериславського педагогічного коледжу на 2016 – 2017 навчальний рік, з урахуванням звернень Територіального центру соціального обслуговування Бериславської районної ради (лист від 19.09.2016 №01-19/01-248/16) та президії Бериславської районної громадської організації «Діти війни» (лист від 15.09.2016 року №21),  з метою організованого відзначення професійного свята – Дня працівників освіти та Дня людей похилого віку в рамках тематичного тижня професійної майстерності «Ми – вчителі та вихователі», вшанування ветеранів педагогічної праці, підвищення суспільної значимості професії вчителя, виховання любові до обраної професії у студентів у коледжі стартує Тиждень педагогічної майстерності «Ми – майбутні вчителі та вихователі», що буде проходити  з 26.09.2016 року по 30.10.2016 року.
   IMG_9672    Відкрився Тиждень урочистою лінійкою, на якій директор коледжу Маргарита Климович привітала викладачів, студентів зі святом і наголосила на  вічній місії вчителя та вихователя – учити любові.
         Студентська рада оприлюднила план заходів тижня (переглянути)

Всесвітній день цивільної оборони

     ЗгідIMG_7037но річного плану роботи коледжу на 2015-2016 навчальний рік, наказу директора коледжу від 26.02.2016 року № 44-ОД “Про підготовку та проведення  Дня цивільного захисту у коледжі”   1 березня відбулася низка заходів, присвячених Всесвітньому дню цивільної оборони. Основним завданням заходів була практична перевірка здатності студентів грамотно і чітко захищати своє життя і здоров’я в умовах надзвичайних ситуацій.

Continue reading

Софія Русова.До 160-ї річниці з дня народження.

IMG_6897 До ювілею видатного українського педагога, письменниці, громадської діячки Софії Русової у коледжі відбулися філософські читання. У виступах викладачів та студентів піднімалися питання про діяльність С. Русової як фундатора української дошкільної педагогіки,  детально розглядалася концепція національної школи, діяльність С. Русової на Херсонщині. Присутні одержали інформацію про діяльність С. Русової як літературознавця та письменника. Continue reading

Відбулася відбірна гра турніру “КВК-2016”

12295380_1545483455743067_1377689217298682461_nВідбірна гра відбулася! Всі команди були креативні, цікаві, виступи запальні та веселі. Журі мало завдання визначити кращих – тих,  хто пройде у півфінал. Але це завдання виявилося надважким!

Continue reading

Вітальна лінійка до Дня студента

IMG_3174 (Копировать)Уже з самого ранку у коледжі було людно та гамірно, адже Міжнародний день студента – загальне свято кожного, хто є або був колись студентом. Програма лінійки була насиченою: привітання директора коледжу, подяка президенту студентського колективу 2014-2015 навчального року, інавгураціна промова новообраного президента студентського колективу, реклама студентського самоврядування, а ще – пісні, гумор,  сміх та аплодисменти.

Continue reading